MSI Telekom vs CELCOM OLIMP Jeżewo

vs

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka
23 kwietnia 2017 15:30 ALK 2017 5

Wyniki

Drużyna1234Wynik
MSI Telekom151220653
CELCOM OLIMP Jeżewo5410827

Podsumowanie

MSI Telekom – Celcom Olimp Jeżewo 53:27 (15:5, 12:4, 20:10, 6:8)

Po porażce z Lucky Team MSI grało z nożem na gardle. Z tej próby wyszli zwycięsko. Po raz kolejny Igliński był ich liderem – 25 pkt, 8 zb., 8 przechwytów. Znaczna pomoc przyszła też z rąk Mazura ( 6 pkt i 17 zb) oraz nowego gracza Nikołajczyka (9 pkt i 6 zb). W Celcomie ciężko znaleźć gracza, który w tym meczu znacznie by się wyróżnił swoim występem. Piątkowy pojedynek z Milverem wyjaśni sprawę ostatniego miejsca w grupie mistrzowskiej.

MSI Telekom

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
00Mazur Krzysztof27220017110106
7Jurek Dawid0100011000100
10Kempiński Tomasz2400011310304
19Poćwiardowski Maciej1500002130102
28Igliński Dariusz1121330182208125
33Manikowski Piotr1124156130307
69Nikołajczyk Łukasz1546126110109
83Kułakowski Krzysztof0000000000000
 Suma1844111521041911018153

CELCOM OLIMP Jeżewo

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
4Dolewski Jarosław0100002010100
5Ciesielski Michał1100000120002
6Borucki Kacper2301154110307
7Sakowski Jakub0100004020000
10Bocian Paweł0000024030000
11Janicki Szymon1700013050402
12Połomski Michał0412134120304
13Erward Dawid0000000000000
14Trochowski Dominik3900043010016
15Czajka Mateusz2727037130206
 Suma93331021831420013127

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *