MSI Telekom vs Kar-Bet Team

vs

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka
11 maja 2018 19:30 ALK 2018 6

Wyniki

Drużyna1234Wynik
MSI Telekom83141338
Kar-Bet Team151713651

Podsumowanie

MSI Telekom – Kar-Bet Team 38:51 (8:15, 3:17, 14:13, 13:6)

MSI doznało trzeciej porażki w sezonie i to znów z pretendentem do rundy play-off. Tym razem jednak ekipa Krzysztofa Kułakowskiego zagrała zdecydowanie najgorszy mecz w sezonie. Z drugiej strony jednak, trzeba pochwalić Kar-Bet i rewelacyjnych tego dnia Pawła Ratkowskiego i (12 pkt, 25 zbiórek) i Macieja Bzdawkę (10 pkt, 6 zb. 2 as). Co ciekawe wynik wcale nie do końca odzwierciedla przebiegu meczu, ponieważ wymiar kary dla MSI powinien być jeszcze większy. Dość powiedzieć, że po dwóch kwartach Kar-Bet gromił przeciwnika 32:11, a drugą kwartę wygrał 17:3! Zawodnikom MSI czasami wręcz w niewiarygodnych okolicznościach piłka zataczała koło wokół obręczy i wypadała z kosza albo przegrywali pojedynki sam na sam z pustym koszem. Wyraźna niemoc wpłynęła deprymująco na ten zespół. Dopiero gdy w trzeciej kwarcie, przewaga Kar-Bet-u nadal wynosiła około dwudziestu punktów, młodzież spuściła nieco z tonu i MSI mogło przynajmniej doprowadzić do honorowej porażki. W ekipie MSi tylko Karol Drzewiecki zdobył dwucyfrową ilość punktów (10 pkt). O jedno oczko mniej dołożył Dariusz Igliński, który dał jednak wyraźny sygnał do ataku i to jemu w dużej mierze MSI zawdzięcza, że uniknęło blamażu. Kar-Bet staje się powoli rewelacją sezonu. Drużyna jest już jedną nogą w play-off, gdzie może naprawdę namieszać. Wzmocnienie Pawłem Ratkowskim wyraźnie przynosi efekt. W meczu z MSI warto jeszcze pochwalić Daniela Kleina (11 pkt) i Jakuba Bednarskiego (8 pkt), który gdy MSI nieco odrobiło starty, dwoma szybkimi trójkami totalnie pozbawił rywali chęci do dalszej rywalizacji. Dla MSI jest to już trzecia porażka w sezonie i wygląda na to, że w tym roku o medal może być wyjątkowo ciężko.

Filmy

MSI Telekom

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
6Kowalski Tomasz0202000020100
7Jurek Dawid2300001000404
10Kempiński Tomasz1200015200212
13Pająkowski Bartosz1313002040003
19Poćwiardowski Maciej0102001110100
28Igliński Dariusz2822193610509
33Manikowski Piotr0124147030215
69Olkowski Mariusz1412012020203
77Drzewiecki Karol28351440201010
83Kułakowski Krzysztof1202022000202
 Suma103492232127915020238

Kar-Bet Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
0Bednarski Jakub1100222120008
2Redliński Krzysztof0000000000000
6Karnowski Dawid1100010110302
11Wołowicz Mateusz0000000000000
14Modrakowski Jarosław0000001010000
15Klein Daniel59120030203011
24Modrakowski Kamil1544023230106
27Mostowski Przemysław1400006000012
44Ratkowski Paweł3961101254402012
95Bzdawka Maciej513000262405010
 Suma1742111728461017014151

Polecane